ALEVILER BIRLIGI

Ozgur ve Demoktrat Platform

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  TakvimTakvim  GaleriGaleri  SSSSSS  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Giriş yap  

Paylaş | 

genel anketler,Tarih bölümü ve eski kültürler

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Serkan_Devrim
Can
Can

Erkek
Yer : iZMİR
Meslek : öğrenci
Kisiel Rutbe : Devrim

MesajKonu: genel anketler,Tarih bölümü ve eski kültürler   27/1/2007, 00:57

alevilik bölümünde anket kısmı var. ama genel bölümde anket kısmı yok. genel(alevilikle ilgili olmayan) anketleri açabileceğimiz bir bölüm olması gerekir diye düşünüyorum.

birde Tarih bölümü olması da iyi olur. bu bölümün içinde de bir alt başlık olarak eski kültürler bölümü olsa iyi olur. hatta eski Anadolu uygarlıkları ile diğerlerini ayırsak bile iyi olur. böylece eski Anadolu ve diğer uygarlıkları öğrenerek aleviliği şekillendiren kadim uygarlıkları tanımamız ve alevilik ile benzerlikleri aleviliğide tanımamızda yararlı olacaktır. (bu öneriyi diğer forumda getirecektim ama araya malum olaylar girince aksamıştı Smile)
Kullanıcı profilini gör
Balta
Admin

Erkek
Yer : Kanguruular Diyari
Meslek : PCL Engineer
Kisiel Rutbe : Aleviler Birlesin

MesajKonu: Geri: genel anketler,Tarih bölümü ve eski kültürler   27/1/2007, 09:32

Serkan_Devrim demiş ki:
alevilik bölümünde anket kısmı var. ama genel bölümde anket kısmı yok. genel(alevilikle ilgili olmayan) anketleri açabileceğimiz bir bölüm olması gerekir diye düşünüyorum.

birde Tarih bölümü olması da iyi olur. bu bölümün içinde de bir alt başlık olarak eski kültürler bölümü olsa iyi olur. hatta eski Anadolu uygarlıkları ile diğerlerini ayırsak bile iyi olur. böylece eski Anadolu ve diğer uygarlıkları öğrenerek aleviliği şekillendiren kadim uygarlıkları tanımamız ve alevilik ile benzerlikleri aleviliğide tanımamızda yararlı olacaktır. (bu öneriyi diğer forumda getirecektim ama araya malum olaylar girince aksamıştı Smile)

Evet Serkancigim bu eksigi hemen kapatalim. Genel Anketler diye bir bolumu Genel basliginin altina koyalim iyi olur.

Tarih ve alt katagori olarakta eski kulturleride ilave edecegim. Onerin icin tesekkurler demekki kismet bazi yapmak isteyipte cesitli nedenlerle yapamamis olduklarimizi zamanla burda olusturacagiz.

Kollektif anlamda uretecek cok seylerimiz var

genel anketler,Tarih bölümü ve eski kültürler
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» eski mısır Piramitlerinin Gizemi
» rumeli
» Hakan Şükürün Hayatı
» DoksanÜç Harbİve Genel Olarak Muhacirlarin Yasadiklari
» tarihi ipek yolu